Добірка фільмів із сенсом на Новорічні та Різдвяні свята

Друзі, настає час Різдвяних та Новорічних свят, і в багатьох буде час, щоб подивитися фільми 👍

Спеціально для вас ми зробили добірку фільмів на будь-який смак + Ведичні серіали. Впевнені, кожен знайде щось для себе 🥰

Всі фільми рекомендуємо дивитись з точки зору Знання, через духовно-філософське мислення 🙏

• Фільм «Весна, літо, осінь, зима… і знову весна» (режисер Кім Кі Дук, 2003 року випуску), що підтверджує вислів Оскара Уальда – «У кожного святого є минуле, і в кожного грішника є майбутнє…».

• Фільм «Місце зустрічі» (2017 рік, режисер Паоло Дженовезе), який показує ціну наших бажань і наскільки навіть незнайомі люди можуть бути пов’язані між собою.

• Фільм «Тисяча слів» (2009 рік випуску, режисер Брайан Роббінс), який показує важливість того, що ми говоримо.

• Фільм «Пудра» (режисер Віктор Сальва, 1995 року випуску), який дає нам змогу зрозуміти одну дуже важливу річ – усі ми різні, і для всіх на цій землі є своє місце і своя місія.

• Фільм «Мирний воїн» (режисер Віктор Сальва, 2006 року випуску), який показує нам, що нове життя може розпочинатися тоді, коли людина переглядає себе, свої вчинки і готова змінюватися. Фільм засновано на реальних подіях.

• Фільм «Атлас» 2024 року (режисер Бред Пейтон). Рекомендуємо цей фільм дивитися не з точки зору наукової фантастики, а, як завжди, з духовно-філософської точки зору, де тіло робота, яким керує Атлас – це людське тіло, головна героїня Атлас – це наш розум, логічне мислення, а штучний інтелект – це наш рАзум, наша свідомість, наша душа. Що треба робити, щоб почали працювати злагоджено тіло, розум та душа? І що це дасть, якщо вийти на цей рівень? Про це і розповість фільм.

• Фільм «Брат Сонце, сестра Місяць» (1972 року, режисер Франко Дзеффіреллі) про святого Франциска Ассизького. Фільм засновано на реальних подіях.

• Фільм «Клік: з пультом по життю» (режисер Френк Корачі, 2006 року випуску), що вчить нас уміння жити щасливо тут і зараз, а також показує цінність сім’ї, цінність часу, який ми проводимо (або не проводимо) з нашими близькими.

• Фільм «Час» (режисер Ендрю Ніккола, 2011 року випуску). Чи багато ми б купували всього того, що купуємо зараз, якби замість грошей оплачували б усе часом свого життя? Цей фільм дає підґрунтя про це подумати.

• Фільм «Хатина» (2017 рік, режисер Стюарт Гезелдайн). Життя часом ставить нас у дуже складні, болючі, а часом і в нестерпні ситуації. У такі моменти важливо замість звичних запитань «За що?» поставити інше запитання – «Для чого?».

• Фільм «Минулі життя» 2023 року (режисер Селін Сон). Цей фільм піднімає питання «інь-янь», а також спорідненості душ. І чи завжди споріднена душа має ставати обранцем всього нашого життя? В більшості сучасних фільмах, персонажі Нора та Хе Сон зрозумівши, що вони споріднені душі, кинулись би в обійми один одного, забувши про зобов’язання та інших рідних людей навколо них. Але вони цього не зробили. Чому? Це ви зможете обміркувати, переглянувши цей фільм.

• Фільм «Джодха і Акбар» (2008 року випуску, режисер Ашутош Говарікере). Любов… Хіба для неї існують кордони? Хіба для неї важливі різниця релігійних вірувань, різниця традицій? Для любові немає перешкод. Якщо це любов, вона зрозуміє все… Фільм засновано на реальних подіях.

• Фільм «Їж, молись, кохай» (2010 року випуску, режисера Раяна Мерфі). У кожного свій шлях до пізнання себе. Наш шлях не може пройти і прожити інша людина, але наш шлях може стати поштовхом для іншої людини, яка перебуває в пошуку себе. Прикладом є цей фільм.

• Фільм «Зелена миля» (1999 року випуску, режисер Френк Дарабонт). Це фільм про закон, порядок, і в той же час про невинність. Це фільм про безцінний дар, добро і любов. Це фільм про страту і милосердя. Це фільм про те, що не завжди потрібно вірити очам, насамперед потрібно вірити серцю.

• Короткометражний фільм «Цирк Метеликів» за участю Ніка Вуйчича (режисер Джошуа Вайгела, 2009 року випуску). Часто люди бувають про себе набагато гіршої думки, ніж є насправді, обираючи шлях, який не приносить щастя. Їм здається, що вони не заслуговують і мінімуму, хоча здатні отримувати максимум.

• Фільм «Еквілібріум» 2002 року випуску. Чи можна побудувати ідеальний світ, де все підкорено логіці, де немає почуттів, людських переживань, естетики, краси, творчості, емоцій? Про це нам розкаже антиутопічний науково-фантастичний фільм режисера Курта Віммера. Якщо ви колись хотіли побачити земне життя без участі планети Венери, то цей фільм саме про це.

• Документальний фільм «Дім» 2009 року. Це результат спільної творчості всесвітньо відомого фотографа дикої природи Яна Артюса-Бертрана і режисера Люка Бессона. Фільм повністю складається з видів різних місць Землі з висоти пташиного польоту. Голос за кадром розповідає про екологічну катастрофу, що загрожує планеті, на прикладі катастроф, що розгортаються тепер.

• Фільм «Доріан Грей» (2009 року, режисера Олівера Паркера). Кожна наша дія матиме наслідок. Кожні наші наміри матимуть наслідки. Кожна наша думка матиме наслідок. Рано чи пізно наслідки прийдуть за все. Є навіть така давня приказка – «Перш ніж подумати – подумайте».

• Фільм «Білий полон» 2006 року (режисер Френк Маршалл) про людяність, про любов до братів наших менших, про те, що ми відповідаємо за тих, кого приручили. Фільм засновано на реальних подіях.

• Фільм «Зірочки на землі» (2007 року). Приймати дитину такою, якою вона є, і любити її без жодних умов – це найвищий прояв батьківської любові. Але багато хто з нас здатен на це?

• Фільм «Муза» (режисера Альберта Брукса, 1999 року випуску). Одна з головних жіночих особливостей – це бути натхненницею для свого чоловіка, іншими словами – бути музою. Фільм якраз про це.

• Фільм «Одне життя» 2023 року випуску з Ентоні Хопкінсом у головних ролях. Скромний і непомітний Ніколас Вінтон опиняється гостем телевізійного шоу, де йому відкривають справжні масштаби його героїчних дій часів Другої світової війни, коли один його благородний вчинок залишив слід у житті сотень людей, впливаючи як на минуле, так і на сучасність. Фільм засновано на реальних подіях.

• Фільм «Вогнетривкий» (режисера Алекса Кендрика, 2008 року випуску). Створення і збереження сімейного союзу – це конкретні вчинки і дії, як з боку чоловіка, так і з боку жінки, відповідно до їхньої природи. Бездіяльність породжує проблеми, які, якщо вчасно їх не прибрати, здатні привести до краху відносин.

• Фільм «Принцеса Монако» (режисер Олів’є Даан, 2014 року випуску). Чи може тендітна, витончена, сповнена любові, віри та надії жінка зупинити військовий конфлікт? Як виявилося, так. Але чим? Силою, мужністю, суворістю, жорсткими ультиматумами, погрозами? Ні. Військовий конфлікт було зупинено все тією ж тендітністю, витонченістю, коханням, вірою і надією. Саме в цьому і полягає сила жінки. Саме цим і є сама жінка. Фільм засновано на реальних подіях.

• Фільм «Аватар» (режисера Джеймса Кемерона, 2009 року випуску). Рекомендуємо, якщо ви його дивилися – подивитися ще раз, а якщо не дивилися, то обов’язково звернути свою увагу на цей фільм. Але подивитися не з точки зору сюжету, спецефектів тощо, а з точки зору сенсу, ідей, духовності, які цей фільм несе.

• Фільм «Втеча з Шоушенка» 1994 року – це не поверхневий фільм, а дуже глибокий. Він перевертає уявлення глядачів про світ, точно так само, як проробляє це з героями в ув’язненні. Невинний змушений скоювати злочини, щоб втекти. А винний має дотримуватися правил, щоб звільнитися.

• Фільм «Життя Пі» (режисера Енга Лі, 2012 року випуску). У човні були дві сутності – людська і звірина. І якщо вважати, що Всевишній створював людину за своїм образом і подобою, то хлопчик Пі був образом Божественного начала в людині, а тигр – тваринним, звіриним началом у людях. І цей фільм показує, як важливо знайти баланс і мир із самим собою, зі своїми двома сутностями. І тільки примиривши їх, можна врятуватися і знайти щастя.

• Документальний фільм «Змінюючи гру» (2018) спільно спродюсований Арнольдом Шварценеґером, Джеймсом Кемероном та Джекі Чаном, розглядає важливість рослинного харчування як ключа до покращення здоров’я, екології та майбутнього планети. Через історії людей, які змінили свої звички, фільм показує, як навіть найменші зміни в нашому способі життя можуть мати глобальний вплив. Адже кожен вибір, навіть в повсякденних справах, відображає наше ставлення до природи та нашої ролі у світі. Чи готові ми змінити своє ставлення до їжі і планети заради довгострокових змін, що виходять за межі особистих вигод і сприяють загальному благополуччю? Це питання можна буде собі поставити після перегляду цього документального фільму.

Ведичні серіали.

• «Махабхарата» 2013 року випуску. Це не просто чудовий та яскравий серіал. Це стародавня мудрість, яка допомагає розрізняти добро і зло не тільки в зовнішньому матеріальному світі, а й у власній душі. Цей твір допомагає зрозуміти, переосмислити, переоцінити своє життя. Після його перегляду в людини багато що стає на свої місця – і думки, і почуття, і смаки.

• «Шані Дев». Серіал, який дуже допомагає освоювати Ведичну астрологію Джйотіш на базовому рівні, бо в ньому розкриваються характеристики планет і їхні комбінації. Тому людям, які бажають трохи розуміти Ведичну астрологію, буде цікаво його подивитися. Також у житті кожної людини зустрічається 2-3 рази період Саде-Саті, де людина опиняється віч-на-віч із найсуворішою планетою Ведичної астрології – Сатурном. Перегляд цього серіалу допомагає зрозуміти, які межі не можна переходити по життю і що собою являє сама енергія Сатурна.

• «Бог Богів Махадев». В основі сюжету лежить розповідь про життя верховного Бога Шиви, так само відомого як Махадев, і його дружини Шакті (Парваті). На шляху до возз’єднання їм довелося подолати чимало перешкод і життєвих уроків. Всі ці уроки актуальні і в наш час.

Приємного й усвідомленого перегляду, друзі 🙌

Детальніше про наші астрологічні послуги можна дізнатися написавши нам у дірект або на телефон +38063 594 00 92 (Viber, WhatsApp, Telegram).

Пост має загальний інформаційний характер. Ми даємо вектор. Для більш глибокого розуміння речей важливо вивчити це питання більш фундаментально, у тому числі на індивідуальних астрологічних консультаціях ☀️

Дякуємо вам за те, що ви з нами 🥰

Олексій та Анна, JyotishClub 🕉

ॐ असतोमा सद्गमय ।
तमसोमा ज्योतिर् गमय ।
मृत्योर्मामृतं गमय ॥
ॐ शान्ति शान्ति शान्तिः ।।

Ом Асато Ма Сат Гамая
Тамасо Ма Джьотир Гамая
Мрітьйор Ма Амрітам Гамая
ОМ Шанті Шанті Шантіхи

Ом, Виведи мене зі світу ілюзій у реальність,
Виведи мене з темряви Невігластва до Світла,
Веди мене від смерті до безсмертя,
Нехай буде мир усюди 🙏


Читати продовження статті